Psychiatra Świdnik prywatnie

Grzegorz Małaj

Psychiatra Grzegorz Małaj

O mnieJestem lekarzem, specjalistą psychiatrą II stopnia oraz specjalistą terapii środowiskowej. W 2004 r. ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie z wynikiem bardzo dobry, następnie w latach 2006-2011 odbyłem szkolenie specjalizacyjne w Klinice Psychiatrii SPSK 1 w Lublinie, zakończone egzaminem z wynikiem ponad dobry.


Wykształcenie:

  • 1998 – 2004r. Wydział Lekarski - Akademia Medyczna w Lublinie
  • 2006 – 2011r. Szkolenie specjalizacyjne - Klinika Psychiatrii SPSK1 w Lublinie
  • 2014 – 2015r. Studia Podyplomowe - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Specjalizacje:

  • Specjalista psychiatra II stopnia
  • Certyfikowany specjalista terapii środowiskowej
  • Specjalista d.s. organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia


Pomoc psychiatryczna


Psychiatra zajmuje diagnozowaniem, ustalaniem przyczyn oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u ludzi. Jako lekarz ma prawo zalecać i przepisywać leki oraz środki farmakologiczne dla swoich pacjentów, wypisywać skierowania na badania, zwolnienia lekarskie i zaświadczenia do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jak każdego lekarza, psychiatrę obowiązuje tajemnica lekarska.

Dlatego, jeśli zauważycie Państwo u siebie lub kogoś z najbliższych niepokojące zmiany (np. długotrwałe niepokoje, lęki, stany przygnębienia, problemy ze snem, myśli samobójcze, zaburzenia pamięci, koncentracji lub inne), z którymi trudno sobie poradzić samodzielnie, najlepiej udać się do specjalisty.

Z uwagi na piętno społeczne pierwsza wizyta u psychiatry łączy się często ze sporym stresem. Pacjenci obawiają się reakcji otoczenia, stygmatyzacji. Warto jednak uświadomić sobie, że im prędzej udamy się po pomoc do specjalisty, tym szybciej uzyskamy wsparcie. Psychiatra postara się ustalić przyczynę zaburzeń i zaproponuje najlepszą metodę leczenia.

Zawsze staram się zapewnić pacjentom przyjazną atmosferę oraz bezpieczne, komfortowe warunki podczas wizyt. Gwarantuje pełną dyskrecję.

Psychiatra Świdnik wizyty domowe

Kontakt

Psychiatra Świdnik prywatnie

Kontakt

Rejestracja
czynna od poniedziałku - do piątku,
w godz.: 14.00-20.00,
tel.: 518 15 54 54,
(w godzin. 9.00-14.00 tel.: 81 752 02 88)
email.: rejestracja@centrumzdrowia-swidnik.pl