Psychiatra Łęczna prywatnie

Grzegorz Małaj

Psychiatra Łęczna Grzegorz Małaj

O mnieJestem lekarzem, specjalistą psychiatrą II stopnia oraz specjalistą terapii środowiskowej. W 2004 r. ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie z wynikiem bardzo dobry, następnie w latach 2006-2011 odbyłem szkolenie specjalizacyjne w Klinice Psychiatrii SPSK 1 w Lublinie, zakończone egzaminem z wynikiem ponad dobry.


Wykształcenie:

  • 1998 – 2004r. Wydział Lekarski - Akademia Medyczna w Lublinie
  • 2006 – 2011r. Szkolenie specjalizacyjne - Klinika Psychiatrii SPSK1 w Lublinie
  • 2014 – 2015r. Studia Podyplomowe - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Specjalizacje:

  • Specjalista psychiatra II stopnia
  • Certyfikowany specjalista terapii środowiskowej
  • Specjalista d.s. organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia


Pomoc psychiatryczna


Zadaniem psychiatry jest postawienie diagnozy, ustalenie przyczyn wystąpienia zaburzeń psychicznych oraz skutecznego sposobu ich wyleczenia. Ma on prawo do przepisywania swoim pacjentom leków, które jego zdaniem skutecznie wspomogą terapię, kierować ich na różnego rodzaju badania, wystawić im zwolnienie lekarskie oraz zaświadczenie dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Podobnie jak lekarza każdej innej specjalności, tak również psychiatrę obowiązuje tajemnica lekarska.

Jeżeli stwierdzisz u siebie lub kogoś z bliskiej rodziny takie objawy jak trwający przez długi czas niepokój, często pojawiający się lęk, wyraźne zaburzenia koncentracji, bezsenność, nietypowe zachowanie, zdecydowanie powinieneś rozważyć wizytę u psychiatry lub też powinieneś ją zalecić osobie, u której takie objawy dostrzegasz.

Pierwsza wizyta u psychiatry łączy się najczęściej z dużym stresem. Korzystanie z pomocy lekarza tej specjalności wśród pewnej części społeczeństwa wciąż nie spotyka się ze zrozumieniem. Osoby zgłaszające się po pomoc do specjalisty boją się tego, jak zostanie to odebrane przez ich otoczenie- znajomych, rodzinę, współpracowników. Należy jednak spróbować zwalczyć w sobie ten lęk, ponieważ ignorowanie pojawiających się niepokojących objawów może doprowadzić do znacznego pogorszenia się stanu zdrowia psychicznego u osoby wymagającej pomocy.

Staram się zapewnić pełen komfort w czasie wizyty w moim gabinecie wszystkim moim pacjentom. Zależy mi na tym, aby skutecznie pomóc każdemu z nich Zawsze staram się, aby rozmowa z pacjentem odbywała się w przyjaznej dla niego atmosferze. Zapraszam.

Psychiatra wizyty domowe Łęczna, leczenie depresji, bezsenności

Kontakt

Rejestracja
czynna od poniedziałku - do piątku,
w godz.: 09.00-20.00,
tel.: 81 752 02 88,
email.: rejestracja@centrumzdrowia-leczna.pl

Zarejestruj się online